Projekty 2024 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Lista projektów odrzuconych w budżecie obywatelskim 2024

Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Logo kategorii odrzuconej
Naprawa chodnika (os. Niepodległości - os. Albertyńskie)

Celem projektu jest naprawa lub wykonanie nowego chodnika, od budynku przychodni na os. Niepodległości 2 do ulicy Gustawa Pokrzywki. Płyty chodnikowe są w bardzo złym stanie. Po deszczach stoją tam spore kałuże, utrzymuje się błoto. Jest sporo dziur.

Logo kategorii odrzuconej
Likwidacja "Ławczki Strusia" w okolicach bloku os. Strusia 6

W okolicy bloku os. Strusia 6 została zbudowana atrakcja turystyczna pn "Ławeczka Józefa Strusia". Miejsce to nie zyskało na popularności, a postać patrona może mieć charakter fikcyjny. Likwidacja - oszczędność kosztów napraw, utrzymania tego miejsca

Logo kategorii odrzuconej
Multimedialna makieta nowohuckich Bieńczyc.

Celem projektu jest stworzenie makiety Bieńczyc Nowych odlanej z: brązu lub innego metalu na przykład aluminium lub wykonanej w technice 3D. Makieta ma być odwzorowaniem makiety sporządzonej na ogólnopolski konkurs 1959, projekt J. Guzickiej.

Logo kategorii odrzuconej
BEZPIECZNE PLANTY BIEŃCZYCKIE MONTAŻ MONITORINGU

Projekt zakłada montaż kamer monitoringu wzdłuż Plant Bieńczyckich oraz ewentualne podłączenie do istniejącego już systemu monitorowania Rady dzielnicy XVI oraz Staży Miejskiej. Projekt zakłada zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Dzielnicy XVI.

Logo kategorii odrzuconej
Ogród Różany w Bieńczycach

Projekt przewiduje wykonanie RÓŻANEGO OGRODU, w którym mieszkańcy, w otoczeniu najpiękniejszych gatunków róż i pergoli, będą mogli spacerować po ścieżkach i odpoczywać siedząc na huśtawkach. Wieczorową porą w nastrojowym oświetleniu OGRODU :)

Logo kategorii odrzuconej
SZYBCIEJ ROWEREM NIŻ UBEREM Z BULWAROWEJ NA WZGÓRZA KRZESŁ.

Budowa ciągu pieszo-rowerowego niezwykle skróci przejazd rowerem i przejście pieszo z okolic Zalewu Nowohuckiego w kierunku Wzgórz Krzesławickich. Użytkownicy nie tylko skrócą sobie drogę do celu, ale też zyskają nowy teren do spacerów wzdłuż Dłubni.