Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów odrzuconych w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2017 2016 2015
Logo kategorii
Przebudowa przejścia dla pieszych przy Stella-Sawickiego

Przebudowa przejść dla pieszych u wylotu Medweckiego do Stella-Sawickiego z bezpiecznymi przejazdami rowerowerem. Poszerzenie chodnika i namalowanie nowych wyraźnych przejść dla pieszych.

Logo kategorii
Czy wiesz na co wydają pieniądze Radni Dzielnicy XIV Czyżyny

Projekt ma na celu nauczyć Zarząd Dzielnicy XIV korzystania z Google Dysk, arkusza kalkulacyjnego i map aby publikować online na co i gdzie wydawane są pieniądze. Radni wydają co roku ponad 2 miliony, a mieszkańcy chcą wiedzieć, co się z nimi dzieje.

Logo kategorii
Oczyszczenie i renowacja placu zabaw przy ul. Centralnej

Projekt polega na oczyszczeniu i wyrównaniu zaniedbanego placu zabaw, przy ul Centralnej, który zapewni bezpieczną zabawę dla dzieci z okolicznych bloków.

Logo kategorii
Budowa nowego chodnika przy os. 2 Pułku Lotniczego 45

Budowa nowego chodnika o szerokości 1,5 m w miejscu istniejącego przedeptu, który połączy obszar osiedla w relacji pieszej wschód - zachód.

Logo kategorii
Budowa parkingu przy ul. Stella-Sawickiego przy osiedlu

Budowa parkingu na działkach 157/265 i 157/267 należących do Powiatu Kraków. Znajduje się tam “dziki parking”, dobrze byłoby więc wybudować na niego wjazd i uporządkować kwestię parkowania na nim. Okolica cierpi na duży niedobór miejsc postojowych.

Logo kategorii
Aktywne Czyżyny - zakup zestawów piknikowych

Zakup zestawów piknikowych na potrzeby realizacji imprez plenerowych, spotkań, pikników przez aktywne grupy mieszkańców zachęcające mieszkańców do aktywnego wypoczynku na zielonym terenie w dzielnicy, miejscach użytku publicznego.

×