Strona archiwalna
Lista projektów odrzuconych w budżecie obywatelskim 2019
Zobacz projekty z: 2018 2017 2016 2015
Logo kategorii odrzuconej
Tunel Bronowicki - monitoring i rewitalizacja
Zwiększenie bezpieczeństwa i estetyki miejskiej przez rewitalizację przejścia kolejowego. Projekt składa się z: zamontowania monitoringu miejskiego, gruntownego czyszczenie i pokrycia tunelu muralem o tematyce młodopolskiej/bronowickiej.
Logo kategorii odrzuconej
ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO
W ramach projektu przewiduje się zakup sprzętu sportowego, który będzie stanowił wyposażenie Samorządowego Przedszkola nr 38 „ Akademia Zielonego Misia”
Logo kategorii odrzuconej
Bezpieczny chodnik na ul. Grenadierów
Remont chodnika na ul. Grenadierów na wysokości budynku nr 1
Logo kategorii odrzuconej
Zakup sprzętu sportowego dla 5 szkół podstawowych
Zakup sprzętu sportowego np. piłki do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, siatki do badmintona, bramki do unihokeja, zestaw kijów i piłek do unihokeja, drabinki treningowe do sportów zespołowych, odzież sportowa i zestawy do gier i zabaw ruchowych.
Logo kategorii odrzuconej
Porządkujemy błoto nad Młynówką
Uporządkujemy fragment błotnistego pobocza ciągu pieszo-rowerowego Parku Młynówka Królewska za pomocą płyt ażurowych. Postawimy stojaki na rowery, zamontujemy ławkę oraz stworzymy miejsca postojowe dla samochodów.
Logo kategorii odrzuconej
Budowa parku pn" Zacisze"
Budowa parku "Zacisze" pomiędzy ul. Armii Krajowej a ul. Lea przylegającego od strony wschodniej do osiedla mieszkaniowego.
Logo kategorii odrzuconej
Ścieżka rowerowa nad rzekę Rudawę: Armii Krajowej-Odlewnicza
Projekt zakłada przebudowę 150m piaszczystego zjazdu przez krzaki w bezpieczną drogę rowerową prowadzącą do terenów rekreacyjnych przy rzece Rudawie. Jest to łącznik między ul. Armii Krajowej i ul. Odlewniczą.
Logo kategorii odrzuconej
"Akustyczny Wał Ziemny" z nasadzoną na niego zielenią
Wał ziemny będzie izolował akustycznie i wizualnie część rekreacyjną terenów Młynówki Królewskiej od ruchliwej ulicy Armii Krajowej i Zarzecze. Dodatkowo wyciszy akustycznie teren osiedla i poprawi jakość życia mieszkańców okolicznych budynków.
Logo kategorii odrzuconej
Budowa parkingu przy Samorządowym Przedszkolu nr 38
Projekt dotyczy budowy miejsc parkingowych na działkach należących do Gminy Miejskiej Kraków, a przylegających do Samorządowego Przedszkola nr 38 „Akademia Zielonego Misia” przy ul. Jabłonkowskiej 29a w Krakowie.

×