Postawienie obiektu małej architektury wraz z tablicami upamiętniającymi ofiary niemieckiego obozu pracy (Julag III) istniejącego w latach 1942-1943 na terenie obecnego Bieżanowa.
Projekt przewiduje utworzenie terenu rekreacyjno-sportowego, na którym zostaną zamontowane urządzenia do ćwiczeń rekreacyjno-siłowych bez względu na stopień sprawności fizycznej oraz strefę z urządzeniami zabaw dla dzieci.
W dzielnicy Rżąka nie ma wogóle koszy na psie odchody. Potrzebujemy kilkudzięsieciu takich pojeników, żeby bezpiecznie i przyjemnie poruszać się po osiedlowych chodnikach i skwerach.
Zebranie i zdigitalizowanie na pendrivach najwartościowszych pozycji książkowych dotyczących historii i tradycji Bieżanowa w celu nieodpłatnego przekazania ich dzielnicowym bibliotekom , szkołom oraz wybranym stowarzyszeniom.
Figura Matki Bożej Łaskawej z 1895 wygląda jak ruina: dłonie czarne z brudu, farba odpryśnięta, mur popękany, zadaszenie zardzewiałe. Król Jan Kazimierz w 1651r. koronował M.B.Ł. Koronami Papieskimi na Królową Polski i na Strażniczkę przed zarazami.
Rewitalizacja parku ,wycinka krzaków budowa alejek spacerowych ,montaż ławek ,oświetlenia,stołów do gry w szachy ,ping-ponga.
Park kieszonkowy w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nazwa "Kabel" oraz motyw przewodni parku powinny nawiązywać do znajdującej się niedaleko Krakowskiej Fabryki Kabli. Powstanie przyjazny, ogólnodostępny teren zielony służący okolicznym mieszkańcom.
Urządzenie parku o powierzchni 1ha. Budowa nowych alejek I remont istniejącego chodnika, zakup i montaż małej architektury - ławek, koszy na śmieci, urządzeń do ćwiczeń, urządzeń dla dzieci. Montaż oświetlenia. Posadzenie krzewów, kwiatów i drzew.
Projekt zakłada wybudowanie oświetlonego chodnika przez zadrzewiony teren między ulicami Telimeny a Jerzmanowskiego wraz z towarzyszącą infrastrukturą (ławki + kosze na śmieci).