Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
4
Przyjęty do realizacji
Paczki świąteczne dla Seniorów zamieszkałych na terenie Dzielnicy X Swoszowice

Projekt zakłada przygotowanie paczek świątecznych dla Seniorów powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie Dzielnicy X Swoszowice, jako wyraz pamięci i uznania za angażowanie się w życie społeczne lokalnej społeczności.

12
Przyjęty do realizacji
Ogólnodostępne zajęcia biegowe na terenie Dzielnicy X

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie osiedli: Swoszowice, Wróblowice, Opatkowice i Kliny.

28
Przyjęty do realizacji
STRAŻACY OCHOTNICY DLA NASZEJ DZIELNICY

Projekt ma na celu doposażyć jednostkę OSP Zbydniowice w nowe ubrania specjalne, sprzęt łączności, automatyczny defibrylator zewnętrzny, zestaw fantomów szkoleniowych do reanimacji, pralkę i suszarkę do ubrań specjalnych oraz materiały edukacyjne.

5
Przyjęty do realizacji
ul. Miejscowa w Opatkowicach wymiana nawierzchni ulicy.

Projekt zakłada wymianę nawierzchni na ul. Miejscowej oraz remont poboczy.

21
Przyjęty do realizacji
Rodzinne spacery po Krakowie

Spacer z zajęciami terenowymi angażującymi dzieci. Trasy będą miały jak najwięcej przyrodniczych niezwykłości, gdzie dzieci zaopatrzone w lupki, taśmy i pojemniki do zbierania zamienią się w prawdziwych przyrodników-naukowców.

29
Przyjęty do realizacji
800 biletów dla Seniorów w Kinie Paradox!

Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców Dzielnicy, którzy ukończyli 60. rok życia, do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez przekazanie im 800 darmowych biletów do kina.

2
Przyjęty do realizacji
Patrole Policji na terenie Dzielnicy X Swoszowice

Projekt zakłada dodatkowe patrole policji na terenie Dzielnicy ze szczególnym uwzględnieniem osiedli Opatkowice, Swoszowice, Wróblowice,Soboniowice, Rajsko. W ostatnim okresie na terenie ww osiedli miały miejsce incydenty kradzieży, zakłócania porządku, włamania do domów oraz samochodów.

26
Przyjęty do realizacji
Sortujmy na polu!

Zadziałajmy na rzecz środowiska i wizerunku miasta! W miejscach najbardziej uczęszczanych przez spacerujących mieszkańców postawmy 3 praktyczne a estetyczne kosze do segregacji odpadów.

24
Przyjęty do realizacji
REMONT CHODNIKÓW: BOROWINOWA, ŻELAZOWSKIEGO, CHAŁUBIŃSKIEGO

Wyremontowane zostaną chodniki wzdłuż ulicy Borowinowej, R. Żelazowskiego, T. Chałubińskiego oraz będą zamontowane ławki  przy ul. Merkuriusza Polskiego, Myślenickiej i Sztaudyngera.

23
Przyjęty do realizacji
Pracownia wsparcia i rozwoju dla dzieci i młodzieży

Cykle warsztatów o tematyce , społeczno- psychologicznej dla dzieci i młodzieży (warsztaty logopedyczne , kreatywne, logorytmiczne, trening umiejętności społecznych) wspierające walkę ze skutkami pandemii i izolacji.

17
Przyjęty do realizacji
Biblioteka dla Ciebie – przyjemne z pożytecznym

Projekt dotyczy : zakupu nowości wydawniczych, audiobooków, kodów dostępu do platformy e-booków, dofinansowania działalności kulturalno-edukacyjnej, zakupu wyposażenia do prowadzenia działalności kulturalno-edukacyjnej Filii 35 .

7
Przyjęty do realizacji
BUDOWA NOWYCH MIEJSC REKREACJI NA 3 OSIEDLACH DZIELNICY X

Projekt obejmuje remont, modernizację lub zagospodarowanie miejsc przeznaczonych do rekreacji na terenie 2 osiedli Dzielnicy X: Klin, Opatkowic, Swoszowic. Dzięki zagospodarowaniu tych miejsc Mieszkańcy będą chętniej korzystać z miejsc rekreacji.