Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
32
Przyjęty do realizacji
POPULARYZACJA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ W DZIELNICY 8

Poprawa bezpieczeństwa powszechnego mieszkańców dzielnicy VIII poprzez popularyzację ochrony przeciwpożarowej szczególnie wśród dzieci.

39
Przyjęty do realizacji
100 drzew dla Dzielnicy VIII Dębniki!

Projekt zakłada nasadzenia 100 szt. sadzonek drzew (dęby, buki, graby, jesiony i inne) na terenie dzielnicy. TAK dla dużych drzew w mieście. Jedno dojrzałe drzewo wytwarza tlen dla kilku osób!

21
Przyjęty do realizacji
Zaczytaj się na Dębnikach

Zakup nowości wydawniczych (książek, audiobooków, gier), puli kodów książek elektronicznych, oraz wyposażenia dla filii Biblioteki Kraków znajdujących się na terenie Dzielnicy VIII.

24
Przyjęty do realizacji
Siłownia zewnętrzna przy DPS im. św. Brata Alberta, Kraków

Projekt zakłada utworzenie siłowni zewnętrznej na terenie przy Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Krakowie dla mieszkańców ww. Domu, osób, które w różny sposób wspierają mieszkańców, a także mieszkańców Dzielnicy VIII.

6
Przyjęty do realizacji
PLANTY DĘBNICKIE NA MONTE CASSINO

Utworzenie Plant Dębnickich wzdłuż ulicy Monte Cassino wraz z nasadzeniem zieleni wysokiej i niskiej oraz wprowadzenie małej architektury. Projekt należy skoordynować z inicjatywą utworzenia Alei Kongresowej wzdłuż tej ulicy.

23
Przyjęty do realizacji
Ogólnodostępne zajęcia biegowo-ruchowe na terenie Dz. VIII

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie osiedli Ruczaj, Pychowice, Zakrzówek.

37
Przyjęty do realizacji
800 biletów dla Seniorów w Kinie Paradox!

Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców Dzielnicy, którzy ukończyli 60. rok życia, do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez przekazanie im 800 darmowych biletów do kina.

33
Przyjęty do realizacji
Aktywni na plus. Animacja czasu wolnego dla dzieci i dorosłych

Zainteresowanie dzieci i ich rodzin kulturą i nauką poprzez organizację warsztatów edukacyjnych zarówno stacjonarnych jak i wyjazdowych, oraz promowanie integracji społecznej poprzez imprezy okolicznościowe.

13
Przyjęty do realizacji
Utwardzenie poboczy na ul Skotnickiej

Zadanie polega na utwardzeniu tłuczniem kamiennym poboczy w  ul. Skotnickiej od nr 78 do 52 tylko na terenach stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków -  od rozwidlenia z ul. Winnicką do łąk. Ulica Skotnicka na tym odcinku prowadzi do obszarów zielonych oraz w drugą stronę do szkoły podstawowej.

28
Przyjęty do realizacji
Ławki, kosze i drzewa w Twojej okolicy :)

Czy kiedykolwiek będąc na spacerze szukałaś/eś ławki czy kosza na śmieci? Jeśli tak, to ten projekt jest dla Ciebie! Wspólnymi głosami doposażmy naszą okolicę w ławki, kosze na śmieci/psie kupy. Dodatkowo posadzimy drzewa!

31
Przyjęty do realizacji
Bezpieczny ratownik = Bezpieczny mieszkaniec

Celem zadania jest bezpieczeństwo mieszkańców Krakowa poprzez doposażenie strażaków-ratowników OSP w umundurowanie i niezbędny sprzęt ratowniczy.

26
Przyjęty do realizacji
OGRÓDEK BADAWCZO – EKOLOGICZNY W Dzielnicy VIII

Budowa ogródka badawczo- ekologiczno -meteorologicznego w naszej dzielnicy. Projekt zakłada posadowienie stacji badającej między innymi jakość powietrza, poziom hałasu, stacje meteo oraz edukacyjne mini elektrownie wiatrowe i słoneczne.