Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
11
Przyjęty do realizacji
Zaczytaj się w Bieńczycach

Zaczytaj się w Bieńczycach, to projekt przeznaczony dla tych, którzy lubią czytać. Zasada jest prosta idziesz do najbliższej biblioteki w swojej dzielnicy, pobierasz kod, wczytujesz go na platformie i przenosisz się do Świata wybranej książki. Dodatkowy zakup książek da możliwość dostępu do nowości wydawniczych.

8
Przyjęty do realizacji
KSIĄŻKI DLA BIBLIOTEKI

Uzupełnienie zbiorów i rozszerzenie zakresu usług w filiach Biblioteki Kraków znajdujących się na terenie Dzielnicy XVI, poprzez zakup nowości wydawniczych, gier planszowych oraz kodów do platformy udostępniającej książki w formie e-booków.

5
Przyjęty do realizacji
Bieńczyckie remonty chodników

Projekt obejmuje naprawę najbardziej zniszczonych odcinków chodników na terenie dzielnicy Bieńczyce.

10
Przyjęty do realizacji
Zielone Bieńczyce

Zazieleńmy naszą Dzielnicę. Projekt zakłada przeprowadzenie nowych nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów na terenie Dzielnicy XVI Bieńczyce.

4
Przyjęty do realizacji
OŚWIETLMY NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE zakamarki w Bieńczycach 💡

Zadanie polega na sukcesywnym doświetleniu najbardziej niebezpiecznych i ciemnych miejsc na terenie dzielnicy Bieńczyce.

27
Przyjęty do realizacji
KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla osób w wieku 50+

Zadanie polega na organizacji bezpłatnych kursów języka angielskiego dla osób początkujących w wieku 50+. Kursy nauczą podstaw komunikacji w tym języku, przydatnych na co dzień, w podróżach i spotkaniach z turystami odwiedzającymi Kraków.

6
Przyjęty do realizacji
STAW przy Kaczeńcowej – działania proekologiczne - etap 2

✘ Oczyszczenie zbiornika - druga część zbiornika wymaga odmulenia - przyłącz się do akcji i oddają maksymalną ilość głosów aby można było kontynuować prace rozpoczęte w 2020r. ✘ Budki lęgowe dla ptaków

34
Przyjęty do realizacji
BIEŃCZYCKA FONTANNA - co to za Planty, bez żadnej fontanny?

Fontanna na Plantach Bieńczyckich, będzie pięknym dopełnieniem zieleni i kwiatów, które się tam znajdują. Znacząco podniesie atrakcyjność tego miejsca. Usytuowana przy nasadzeniach lawendy, w upalny dzień stworzy klimat bieńczyckiej Prowansji.