Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
6
Przyjęty do realizacji
ZRÓBMY PARK NA OLSZY!

Projekt zakłada utworzenie parku kieszonkowego po południowej stronie ul. Lublańskiej za ekranami akustycznymi na tzw. "górkach" przy odpowiednim zachowaniu dzikości tego terenu.

7
Przyjęty do realizacji
Samoobsługowe stacje napraw rowerów!

Celem projektu jest montaż przy punktach mobilności oraz terenach zielonych 6 samoobsługowych stacji napraw rowerów, które umożliwią cyklistom drobne naprawy. Stacje będą ogólnodostępne, wielofunkcyjne i przede wszystkim łatwe w obsłudze.

8
Przyjęty do realizacji
ZIELONE PRZYSTANKI w III Dzielnicy!

Celem projektu jest montaż na 4 przystankach w naszej dzielnicy zielonych przystanków na wzór tego przy Rondzie Grunwaldzkim lub np. jakaś ławka z donicą etc. , Dzięki nasadzeniom mieszkańcy będą mogli w otoczeniu zieleni oczekiwać na przyjazd autobusu.

14
Przyjęty do realizacji
Bardziej ZIELONO nad SUDOŁEM DOMINIKAŃSKIM!

Projekt polega na nasadzeniu dużych drzew i krzewów na działkach nad Sudołem Dominikańskim. Nieprzyjemne działki pełne chaszczy mogą stać się miłym dla oka i przyjaznym dla ptaków terenem nadrzecznym.

29
Przyjęty do realizacji
5% na BEZPIECZNY PRĄDNIK CZERWONY!

Dodatkowe patrole Straży Miejskiej i Policji w celu walki ze złodziejami rowerów, zatrzymywania piratów osiedlowych uliczek, wykonawców bazgrołów na elewacjach oraz właścicieli niesprzątających po swoich psach.

16
Przyjęty do realizacji
Ogólnodostępne zajęcia biegowo-ruchowe na terenie Dz. III

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie osiedli, parków oraz ogólnodostępnych obiektów sportowych Dz. III

12
Przyjęty do realizacji
Książka dla każdego

Celem jest zakup nowości wydawniczych: książek, w tym z serii „Duże Litery”, audiobooków, komiksów oraz kodów dostępu do e-booków do filii bibliotecznych Biblioteki Kraków na terenie Dzielnicy III.

26
Przyjęty do realizacji
Zielona 3 Dzielnica - III edycja

Zagospodarowanie i uporządkowanie terenów zielonych. Planuje się rekultywację terenu, wykonanie nowych nasadzeń zieleni w tym roślinnością posiadającą zdolności pochłaniania zanieczyszczeń. Projekt obejmuje także odnowienie istniejących chodników.

18
Przyjęty do realizacji
Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Seniorom

Integracja osób niepełnosprawnych i starszych ze społeczeństwem a także uwrażliwienie młodszego pokolenia na potrzeby drugiego człowieka