Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
9
Przyjęty do realizacji
Ptasia stołówka

Celem projektu jest zamontowanie tzw. ”Kaczkomatu” dla populacji ptactwa, przebywającego w Parku Duchackim (Kraków, ul. Malborska, Dzielnica XI). W maszynach tych znajdować się będzie darmowy pokarm odpowiedni dla kaczek.

23
Przyjęty do realizacji
Nasadzenie roślin odstraszających kleszcze w Dz. XI

Nasadzenie roślin odstraszających kleszcze i komary na terenach zielonych ogólnodostępnych w Dzielnicy XI (m.in. Parki, Łąki kwietne). Zasadzone zostaną takie rośliny jak np: czeremcha, czosnek niedźwiedzi, rozmaryn lekarski, kocimiętka, czy lawenda.

7
Przyjęty do realizacji
Sadzonki dla Podgórzan

Projekt zakłada zakup oraz rozdanie mieszkańcom dzielnicy XI - Podgórze Duchackie dwóch tysięcy sadzonek kwiatów, krzewów i ziół oraz umożliwiających ich uprawę doniczek. To szansa na spopularyzowanie miejskiego ogrodnictwa w naszej dzielnicy!

25
Przyjęty do realizacji
Zakup strojów ludowych i instrumentów dla Zespołu Krakowiak

Celem projektu jest zakup strojów ludowych i instrumentów muzycznych do prezentacji programów artystycznych z regionów Polski. Realizacja projektu umożliwi uczestnikom ich pokaz na warsztatach, koncertach dla dzieci, młodzieży, lokalnej społeczności.

31
Przyjęty do realizacji
Sportowa Malborska – Street Workout, OCR i plac zabaw 

Stwórzmy atrakcyjne miejsce do uprawiania sportu i zabaw ruchowych na podwórku Szkoły Podstawowej przy Malborskiej 98 – dla uczniów i wszystkich aktywnych mieszkańców Woli Duchackiej - urządzenie Street Workout, klatka OCR oraz sportowy plac zabaw.

22
Przyjęty do realizacji
450 tys. złotych na Park Kurdwanowski

Dofinansowanie prac związanych z rewitalizacją Parku Kurdwanowskiego. W ramach projektu planowane jest zagospodarowanie całego terenu parku poprzez m.in. remont alejek, montaż nowych ławek i koszy, atrakcje dla dzieci i młodzieży.

6
Przyjęty do realizacji
Biblioteka z ofertą dla dzieci

Zakup materiałów bibliotecznych np. książek, komiksów, prenumerata czasopism  przeznaczonych dla dzieci

47
Przyjęty do realizacji
555 555zł na rewitalizację Parku Duchackiego

Dofinansowanie rewitalizacji Parku Duchackiego by przyspieszyć dokończenie tej ważnej miejscówki na mapie Podgórza Duchackiego.

11
Przyjęty do realizacji
Małe smoki w kimonach- bezpłatne zajęcia dla dzieci

Nadrzędnym celem w realizacji projektu jest wyrównywanie szans dzieci i młodzieży w wszechstronnym rozwoju psychofizycznym poprzez sport. Projekt będzie polegał na przeprowadzeniu bezpłatnych zajęć ju-jitsu dla dzieci uczęszczających do szkół .

39
Przyjęty do realizacji
Profesjonalne, bezpłatne zajęcia biegowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego i zachęcanie do aktywności fizycznej mieszkańców dzielnicy a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację profesjonalnych i bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie Kurdwanowa, Woli Duchackiej i Piasków