Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
3
Przyjęty do realizacji
Zielony Skwer „Ptasi Zagajnik” przy ul. Myśliwskiej

Celem projektu jest stworzenie cichej i spokojnej alejki w naturalnym istniejącym zagajniku, między innymi w miejscach wydeptanej ścieżki, z jak najmniejszą ingerencją w terenie.

47
Przyjęty do realizacji
100 drzew dla Starego Podgórza

Projekt ma na celu zazielenienie dzielnicy i zakłada nasadzenie 100 drzew w Starym Podgórzu.

4
Przyjęty do realizacji
Baśniowy ogród.

Projekt zakłada przeobrażenie nieco zaniedbanego terenu w „Baśniowy ogród” obsadzony krzewami kwitnącymi cały rok. Wykorzystując rośliny o przyjemnym zapachu stworzymy miejsce sprzyjające odpoczynkowi na łonie natury osobom w każdym wieku.

1
Przyjęty do realizacji
Plac zabaw na Parkowej

Projekt pn. "Plac zabaw na Parkowej" zakłada stworzenie wielofunkcyjnego ogrodowego/sportowego placu zabaw przeznaczonego dla dzieci składającego się z huśtawek, zjeżdżalni, ścinki wspinaczkowej, itp.

18
Przyjęty do realizacji
Dzieci dziadków edukują-technologią zaskakują!

Zakup sprzętu komputerowo-interaktywnego wraz z akcesoriami do przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu, rehabilitacji wzrokowo-ruchowo-umysłowej, rewalidacji dzieci, młodzieży i osób starszych mieszkających w dzielnicy XIII.

22
Przyjęty do realizacji
Kino na Plaży

Bagry Wielkie to nie tylko woda, to również szeroko pojęty relaks. Zadanie ma na celu rozszerzenie oferty rekreacyjnej nad Bagrami o kino letnie "na plaży". Podobny event realizowany był w roku 2018 i cieszył się dużym zainteresowaniem.

15
Przyjęty do realizacji
Zielona Parkowa

Celem projektu jest stworzenie stref zieleni na obiekcie Centrum Sportu Parkowa gdzie mieszkańcy Krakowa będą mogli w ciszy i spokoju odpocząć od codziennego zgiełku.

11
Przyjęty do realizacji
Saski park kieszonkowy

Propozycja zadania dotyczy utworzenia mini parku poprzez zagospodarowanie, rewitalizację, nasadzenie roślinności i drzew na działkach należących do Miasta Krakowa zlokalizowanych przy ul. Saskiej w Krakowie, od strony ul. Nowohuckiej.

44
Przyjęty do realizacji
Płaszowskie bulwary wiślane

Celem projektu jest stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku z minimalną ingerencją w naturalne środowisko, terenu obejmującego przestrzeń między wałem wiślanym a Wisłą na terenie Płaszowa w rejonie osiedla Lipska.

50
Przyjęty do realizacji
PUMPTRACK – rowerowy tor nad Zalewem Bagry

W ramach projektu powstanie pierwszy na terenie Podgórza uniwersalny tor do zabawy i doskonalenia jazdy na rowerze, hulajnodze i rolkach. Przy okazji zagospodarowany zostanie okoliczny zaniedbany obecnie teren parku. Pojawią się nowe drzewa i krzewy.

60
Przyjęty do realizacji
Kaczkomaty nad Zalewem Bagry

Projekt zakłada zakup dwóch kaczkomatów (elektronicznych automatów bezpłatnie dozujących specjalistyczną karmą dla ptactwa wodnego) oraz ich montaż nad Zalewem Bagry.

10
Przyjęty do realizacji
Ogród Podgórza - metamorfoza ulicy Rydlówka.

Projekt ma na celu przeobrażenie terenów zielonych przylegających do osi komunikacyjnej kwartału Mateczny (Podgórze), ulicy Rydlówka, w atrakcyjny fragment tkanki miejskiej wypełnionej piękną zielenią oraz kompozycjami kwiatowymi.