Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
3
Przyjęty do realizacji
Szpiedzy Wiedzy: Bronowice - odkryj je na nowo!

Cykl bezpłatnych warsztatów i spacerów tematycznych dla dzieci ze szkół podstawowych na terenie Dzielnicy VI Bronowice, dzięki którym uczestnicy lepiej poznają swoją najbliższą okolicę, fakty i ciekawostki, lokalne dziedzictwo i tradycje.

7
Przyjęty do realizacji
Izba Tradycji Bronowic

Projekt zakłada reaktywowanie Izby Tradycji Bronowic, która służyłaby kultywowaniu tradycji regionu i dostępna byłaby dla społeczności Bronowic Małych, okolicznych szkół, przedszkoli i wszystkich zainteresowanych kulturą Młodej Polski.

34
Przyjęty do realizacji
Pakiet KULTURY dla BRONOWIC i MYDLNIK

Wybierz się z nami na: KINO LETNIE W PLENERZE, WYCIECZKI AUTOKAROWE Z PRZEWODNIKIEM, KONKURSY Z NAGRODAMI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, WARSZTATY TEATR-TANIEC-ŚPIEW + skorzystaj z NOWYCH KSIĄŻEK, KOMIKSÓW I KODÓW E-BOOKOWYCH w Filiach Biblioteki Kraków

14
Przyjęty do realizacji
Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice

Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice mają na celu bezpieczeństwo mieszkańców na głównych ciągach spacerowych i komunikacyjnych, placach zabaw i rekreacji oraz na terenach placówek oświatowych.

30
Przyjęty do realizacji
Kino pod gwiazdami!

Projekt zakłada organizację kina letniego na terenie Dzielnicy VI Bronowice. Projekcje filmów odbywałyby się na wolnym powietrzu. Można je podzielić tematycznie - tak aby w każdy weekend był jeden temat przewodni wyświetlanych filmów.

18
Przyjęty do realizacji
ŁĄCZYMY BRONOWICKIE PARKI

Celem projektu jest wykorzystanie potencjału zieleni miejskiej, a w szczególności Młynówki Królewskiej oraz Parków Tetmajera, Radzikowskiego i Bronowickiego.Ideą projektu jest stworzenie ogólnodostępnych, atrakcyjnych i bezpłatnych form rekreacji.

1
Przyjęty do realizacji
Dolina Rudawy dla pieszych i rowerzystów! Nowy etap

Dolina Rudawy - utworzenie największego w Krakowie obszaru sportowo-rekreacyjnego. Sieć ścieżek spacerowych i rowerowych, połączenie Młynówki Królewskiej i wałów Rudawy, strefy relaksu, bezpieczne przejście dla pieszych w Mydlnikach.