Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
18
Przyjęty do realizacji
Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Seniorom

Integracja osób niepełnosprawnych i starszych ze społeczeństwem a także uwrażliwienie młodszego pokolenia na potrzeby drugiego człowieka

29
Przyjęty do realizacji
5% na BEZPIECZNY PRĄDNIK CZERWONY!

Dodatkowe patrole Straży Miejskiej i Policji w celu walki ze złodziejami rowerów, zatrzymywania piratów osiedlowych uliczek, wykonawców bazgrołów na elewacjach oraz właścicieli niesprzątających po swoich psach.

16
Przyjęty do realizacji
Ogólnodostępne zajęcia biegowo-ruchowe na terenie Dz. III

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie osiedli, parków oraz ogólnodostępnych obiektów sportowych Dz. III

12
Przyjęty do realizacji
Książka dla każdego

Celem jest zakup nowości wydawniczych: książek, w tym z serii „Duże Litery”, audiobooków, komiksów oraz kodów dostępu do e-booków do filii bibliotecznych Biblioteki Kraków na terenie Dzielnicy III.

8
Przyjęty do realizacji
ZIELONE PRZYSTANKI w III Dzielnicy!

Celem projektu jest montaż na 4 przystankach w naszej dzielnicy zielonych przystanków na wzór tego przy Rondzie Grunwaldzkim lub np. jakaś ławka z donicą etc. , Dzięki nasadzeniom mieszkańcy będą mogli w otoczeniu zieleni oczekiwać na przyjazd autobusu.

7
Przyjęty do realizacji
Samoobsługowe stacje napraw rowerów!

Celem projektu jest montaż przy punktach mobilności oraz terenach zielonych 6 samoobsługowych stacji napraw rowerów, które umożliwią cyklistom drobne naprawy. Stacje będą ogólnodostępne, wielofunkcyjne i przede wszystkim łatwe w obsłudze.

14
Przyjęty do realizacji
Bardziej ZIELONO nad SUDOŁEM DOMINIKAŃSKIM!

Projekt polega na nasadzeniu dużych drzew i krzewów na działkach nad Sudołem Dominikańskim. Nieprzyjemne działki pełne chaszczy mogą stać się miłym dla oka i przyjaznym dla ptaków terenem nadrzecznym.

6
Przyjęty do realizacji
ZRÓBMY PARK NA OLSZY!

Projekt zakłada utworzenie parku kieszonkowego po południowej stronie ul. Lublańskiej za ekranami akustycznymi na tzw. "górkach" przy odpowiednim zachowaniu dzikości tego terenu.

26
Przyjęty do realizacji
Zielona 3 Dzielnica - III edycja

Zagospodarowanie i uporządkowanie terenów zielonych. Planuje się rekultywację terenu, wykonanie nowych nasadzeń zieleni w tym roślinnością posiadającą zdolności pochłaniania zanieczyszczeń. Projekt obejmuje także odnowienie istniejących chodników.