Projekty realizowane rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów realizowanych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz projekty realizowane z: 2023 2022 2020 2019
20
Przyjęty do realizacji
Ogólnodostępne zajęcia biegowo-ruchowe na terenie Dz. XIV

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych.

25
Przyjęty do realizacji
Sortujmy na polu!

Zadziałajmy na rzecz środowiska i wizerunku miasta! W miejscach najbardziej uczęszczanych przez spacerujących mieszkańców postawmy 3 praktyczne a estetyczne kosze do segregacji odpadów.

2
Przyjęty do realizacji
Bezpieczne Czyżyny

Zwiększenie ilości patroli Policji w dzielnicy.

26
Przyjęty do realizacji
MUZYKA WŚRÓD DRZEW - kameralne koncerty plenerowe

Projekt przewiduje realizację cyklu niedzielnych kameralnych koncertów muzyki klasycznej i rozrywkowej, adresowanych do osób w każdym wieku, na terenach rekreacyjnych Dzielnicy - np. w Parku Lotników, Parku Skalskiego i innych.

16
Przyjęty do realizacji
Stół do Teqball - zagraj w siatkonogę w Czyżynach

Teqball to najszybciej rozwijający się sport na świecie oparty na piłce nożnej. Przeznaczony dla zawodowych sportowców jak i amatorów, którzy chcą rozwijać swoją technikę. Powstał w 2014 roku na Węgrzech, od tego czasu popularność nieustannie rośnie.

29
Przyjęty do realizacji
Plac zabaw i siłownia na świeżym powietrzu - Ścieżka zdrowia

Projekt dotyczy zagospodarowania terenu na działce miejskiej poprzez stworzenie ogólnodostępnego, bezpiecznego placu zabaw o charakterze sportowym wraz z siłownią plenerową.

1
Przyjęty do realizacji
1000+ nowych drzew i krzewów w dzielnicy

Zadanie ma na celu zwiększenie ilości drzew i krzewów na czyżyńskich osiedlach w rejonach najbardziej intensywnej zabudowy mieszkaniowej.

24
Przyjęty do realizacji
Ścieżka ekologiczno-przyrodnicza w Parku Lotników Polskich

Projekt edukacyjny „Ścieżka ekologiczno – przyrodnicza”, skierowany do mieszkańców dzielnicy Czyżyny oraz wszystkich odwiedzających Park Lotników Polskich, obejmuje budowę ścieżki w celu uatrakcyjnienia możliwości wypoczynku na terenie Parku.