Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów odrzuconych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2023 2022 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Logo kategorii odrzuconej
BIEŻNIA ZE SKOCZNIĄ PRZY MŁYNÓWCE KRÓLEWSKIEJ

ZAŁOŻENIEM PROJEKTU JEST ROZBUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO TERENU SPORTOWEGO PRZY MŁYNÓWCE KRÓLEWSKIEJ O BIEŻNIĘ LEKKOATLETYCZNĄ ZE SKOCZNIĄ.

Logo kategorii odrzuconej
TWORZYMY NAJWIĘKSZE CENTRUM WSPINACZKOWE W PARKU JORDANA

Projekt zakłada budowę gigantycznego linarium o nieregularnym kształcie w pobliżu obecnie istniejących dwóch piramidach linowych. Dzięki temu powstanie największy linowy plac zabaw w Krakowie.

Logo kategorii odrzuconej
Chodniki w Parku Kleparskim

Dwa chodniki po istniejących przedeptach w parku Kleparskim, w okolicy pętli po północno wschodniej stronie parku. działka nr 232/18 K-45 Jeden z traktów o długości 75m pochyły. Drugi poziomy 43m

Logo kategorii odrzuconej
Myjka w parku Karkowskim

Myjka w parku Karkowskim do mycia rowerów, hulajnóg i wózków dla dzieci. Niestety ze względu na nieodpłatność projektów BO i/lub brak dozoru nie może być to myjka wysokociśnieniowa.

Logo kategorii odrzuconej
Remont ulicy Skarbińskiego

Celem realizacji projektu jest remont części ulicy Skarbińskiego wraz z chodnikiem po obuch stronach jezdni w dotychczasowym obrysie.

Logo kategorii odrzuconej
Naprawmy drogi na „PIĄTCE”

Celem jest naprawa niewielkich dróg dojazdowych oznakowanych jako "drogi wewnętrzne" Gminy Miejskiej Kraków (ZIKIT - ZDMK) na terenie Naszej Dzielnicy. Te drogi prowadzą do parkingów, posesji i garaży. Fundusze z BO 2021 na remont !

Logo kategorii odrzuconej
URATUJMY STARE DRZEWA PRZY BŁONIACH!

DRZEWA ROSNĄCE PRZY AL. 3 MAJA SĄ W FATALNYM STANIE I OBUMIERAJĄ. WSPÓLNIE MOŻEMY JEDNAK ZAPOBIEC WYKARCZOWANIU ZIELONEJ ALEI PRZY BŁONIACH! W RAMACH PROJEKTU ZOSTANĄ WYKONANE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE, A DRZEWA BĘDĄ OBJĘTE SPECJALNĄ OCHRONĄ.

Logo kategorii odrzuconej
Zadaszone stojaki rowerowe w Parku Krakowskim

1. Dostawa i montaż wysoko estetycznej wiaty rowerowej w Parku Krakowskim. Stanowiła by ona zadaszenie dla istniejących stojaków rowerowych zlokalizowanych przy placu zabaw. 2. Ulepszenie nawierzchni pod wiatą w celu lepszego odwodnienia.

Logo kategorii odrzuconej
Zrealizujmy PARK PRZY ŁOKIETKA

Zrealizujmy Park przy Łokietka zgodnie z koncepcją wypracowaną wspólnie z mieszkańcami podczas konsultacji społecznych zorganizowanych w ramach zeszłorocznego projektu “Zróbmy PARK PRZY ŁOKIETKA”!

Logo kategorii odrzuconej
Dokończmy remont ulicy Lubelskiej

Projekt zakłada remont II części ulicy Lubelskiej, która wybudowana była wiele lat temu i dotychczas nie była remontowana. Remont obejmowałby odcinek ulicy od skrzyżowania z ul. Śląską do skrzyżowania z ul. Prądnicką, o długości ok.180 mb.