Twoje BO rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów odrzuconych w budżecie obywatelskim 2021
Logo kategorii odrzuconej
Stwórzmy PARK dla WIZJONERÓW!

Celem projektu jest rewitalizacja zielonego terenu pomiędzy ulicami: Radzikowskiego i Wizjonerów. Wspólnymi siłami sprawimy, że zaniedbane obecnie miejsce, stanie się piękną przestrzenią lokalnej aktywności kulturalnej, rekreacyjnej oraz sportowej.

Logo kategorii odrzuconej
Pawilon na styku ul.Rydla i Młynówki Królewskiej

Budowa wielofunkcyjnego pawilonu na terenie Młynówki Królewskiej i u zwieńczenia ul.Rydla, tworząc tym samym szczególny punkt na mapie Bronowic. Struktura będzie służyć jako miejsce wspólnego odpoczynku, spotkań oraz wymiany myśli.

Logo kategorii odrzuconej
Budowa ekranu akustycznego wzdłuż ul. Armmi Krajowej

Budowa ekranu akustycznego wzdłuż ulicy Armii Krajowej od skrzyżowania z ulicą Zarzecze do zakrętu na wysokości ulicy Wiedeńskiej w celu zapewnienia ochrony przed hałasem przekraczającym wartość dopuszczalną określoną w Rozporządzeniu Min. Środowiska

Logo kategorii odrzuconej
Nowy park - największy w Bronowicach!

Utworzenie parku przy ul. Zygmunta Starego - etap 1

Logo kategorii odrzuconej
Siłownia napowietrzna na Młynówce

Młynówka Królewska jest miejscem aktywnego wypoczynku mieszkańców Dzielnicy VI. Siłownia napowietrzna będzie kolejnym miejscem, gdzie oprócz przebywania w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku będzie można wypocząć i podnieść kondycję.

Logo kategorii odrzuconej
CZYSTOSĆ ALBO BRUD, PRZEJŚCIE Z PETLI BRONOWICE MALE

dwukrotne w ciągu kazdego tygodnia w okresie całego roku 2022, sprzatanie i odkazanie 2 przejść z petli tramwajowej Bronowice Małe przez zespół budynków hadlowych (sukienniczki) w stronę pawilonów handlowych

Logo kategorii odrzuconej
Zielone płuco Bronowic - Zarzecze Park

Projekt obejmuje wytyczenie przyrodniczo-historycznej ścieżki edukacyjnej i utworzenie terenu rekreacyjnego w miejscu dawnego biegu Młynówki Królewskiej.

Logo kategorii odrzuconej
Sportowo rekreacyjny park dla młodzieży

Naszym projektem do budżetu obywatelskiego jest stworzenie parku dla młodzieży . Obiekt będzie podzielony na dwa segmenty : jeden sportowy, a drugi do odpoczynku z różnymi formami siedzenia i trampolinami wbudowanymi w ziemię oraz tyrolką.