Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
3
Opatkowicka integracja pod chmurką

Planowane jest urządzenie mini siłowni na wolnym powietrzu na terenach należących do Gminy Miejskiej Kraków na osiedlu Opatkowice. Projekt przewiduje zamontowanie trzech urządzeń sprawnościowych w ogólnodostępnym terenie.

Logo kategorii
9
LEM-on-TREE - zakątek czytelniczy w parku Maćka i Doroty

Mieszkańcy dzielnicy X!– spotkajmy się w parku Maćka i Doroty w plenerowej bibliotece "LEM-on-TREE"! Popatrzmy w niebo! Podzielmy się książką! Wiecie, że Stanisław Lem był naszym sąsiadem? Usiądźcie na jego ławce lub w hamaku i otwórzcie „Solaris”….

Logo kategorii
8
Bezpieczne Opatkowice

Dodatkowe dwuosobowe piesze patrole policji na terenie osiedla Opatkowice obejmujące ulice :Taklińskiego,Petrażyckiego ( do ul.Libertowskiej) ,Ważewskiego, Dębskiego,Miejscowa,Ks Maja,Kłuszyńska,Poronińska,Opatkowicka,Smoleńskiego.

Logo kategorii
4
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie osiedli dzielnicy (w szczególności Swoszowice, Kliny, Wróblowice)

Logo kategorii
6
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
5
Coś nam się jeszcze od życia należy

Projekt ma na celu zintegrowanie grupy senioralnej w Dzielnicy X, poprzez uzyskanie możliwości udziału w wydarzeniach kulturalnych na terenie miasta Krakowa.

Logo kategorii
1
Zielona Strefa Aktywności Ruchowej

Projekt ten obejmuje wykonanie i montaż urządzeń (dwustanowiskowych) do ćwiczeń na wolnym powietrzu, huśtawki dwuosobowej, infrastruktury dodatkowej na obszarach należących do Gminy Miejskiej Kraków

Logo kategorii
7
Dodatkowa wiata przystankowa na pętli Pod Fortem

Na potrzeby linii 114 wygospodarowano w obrębie dotychczasowej pętli odrębne stanowisko. Niestety nie jest ono zabezpieczone wiatą przystankową, co powoduje dyskomfort oczekujących, szczególnie w sytuacji niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Logo kategorii
10
Biblioteka zawsze po drodze, nie mijam - wchodzę

Dotyczy zakupu nowości i kontynuacji wydawniczych oraz audiobooków. Dofinansowania działalności kulturalno-oświatowej adresowanej do najmłodszych i najstarszych mieszkańców Dzielnicy oraz użytkowników filii nr 35 Biblioteki Kraków.

Logo kategorii
2
Sztuczna nawierzchnia placu zabaw filii Przedszkola 145

Wymiana części nawierzchni placu zabaw na nawierzchnie poliuretanowa o wym 10x18m..Teren objąłby piaskownicę i część urządzeń ogrodowych.Wnioskowany teren jest zacieniony drzewami i grunt jest grząski co utrudnia korzystanie przez dzieci do lata

×