Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
6
Park przed Szkołą Podstawową nr 155

Oczyszczenie terenu i sadzenie drzew na działkach miejskich przed Szkołą Podstawową nr 155. W przyszłości po wykupie działek przez Miasto wykonanie wielofunkcyjnego boiska.

Logo kategorii
4
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie Parku Lotników Polskich oraz osiedla Dywizjonu 303.

Logo kategorii
2
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
7
Wykonanie monitoringu w Szkole Podstawowej nr 52 w Krakowie

Dla bezpieczeństwa dzieci oraz lokalnej społeczności na budynku Szkoły Podstawowej nr 52 na os. Dywizjonu 303 zainstalowane zostanie 8 kamer monitoringu, aparatura umożliwiająca podgląd z kamer oraz zapisaująca obraz. Dyrekcja szkoły wyraża zgodę.

Logo kategorii
1
Rewitalizacja boiska sportowego przy M. Dąbrowskiej

Przy ulicy Marii Dąbrowskiej (przy stacji diagnostycznej VULKO) znajduje się plac zabaw. Integralną częścią tego placu zabaw jest zniszczone boisko sportowe do piłki nożnej

Logo kategorii
5
Chodnik w miejscu wydeptanej ścieżki w drodze do tramwaju

Ta ścieżka to najkrótsza droga z głębi osiedla do tramwaju. Nikt nie jest Pacmanem aby chodził po wyznaczonych drogach skręcając tylko pod kątem prostym.

Logo kategorii
3
Chodnik do Avii i 2 Pułku Lot. 26 zamiast wydeptanej ścieżki

Przedłużenie istniejącego chodnika łączącego Osiedle Avia oraz 2 Pułku Lotniczego 26 z ulicą Orlińskiego. Wymiary chodnika to około 1,5 x 27 metrów.

Logo kategorii
8
Doposażenie ogródka jordanowskiego w elementy zabawowe

Doposażenie ogródka jordanowskiego, który dysponuje odpowiednią do tego celu powierzchnią i jest ubogi w urządzenia zabawowe.

×