Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
Logo kategorii
17
Skwer im. Juliusza Lea

Zagospodarowanie terenu pod nazwą "Skwer im. Juliusza Lea", położonego pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Juliusza Lea, naprzeciwko Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej przy ul. J. Lea 235.

Logo kategorii
18
WEEKENDY NA SPORTOWO

Weekendowe zajęcia sportowo-rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych w nowoczesnej i przestronnej sali gimnastycznej prowadzone przez profesjonalnych trenerów.

Logo kategorii
11
Lekki tornister = zdrowe dziecko

Bezpłatna edukacja, diagnostyka oraz leczenia wad postawy u dzieci. Projekt obejmuje: • warsztaty na temat przyczyn przeciążeń kręgosłupa • profesjonalne badania wad postawy • zajęcia terapeutyczne dla uczniów zakwalifikowanych do leczenia

Logo kategorii
13
Bronowianka dla mieszkańców dzielnicy VI- zawsze w niedzielę

Organizacja zajęć ogólnodostępnych sportowo –rekreacyjnych na dużej hali sportowej lub na boisku typu Orlik oraz na basenie z sauną i siłownią dla mieszkańców Dzielnicy VI Miasta Krakowa.

Logo kategorii
5
Film, spektakl, muzyka - bilety dla Seniorów

Oferta kulturalna Krakowa jest bardzo bogata. Czasem tylko się nie chce, nie ma z kim, albo za drogo. Myślimy o naszych Seniorach. Darmowe bilety dla osób 60+.

Logo kategorii
4
Trasa Kulturowa Bronowice Małe - Mydlniki

Głównym założeniem projektu jest wytyczenie trasy kulturowej na terenie dzielnicy VI , która prowadziłaby z Bronowic Małych do Mydlnik, uwzględniającej wszystkie ważne obiekty historyczne występujące na terenie Dzielnicy VI Bronowice.

Logo kategorii
16
„Z przyrodą za pan brat” - edukacja przyrodnicza w działaniu

Organizacja wydarzeń edukacyjnych, integrujących społeczność lokalną na łonie przyrody w celu popularyzacji wiedzy przyrodniczej i ekologicznej oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Logo kategorii
1
Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice

Płatne patrole policji w miejscach szczególnie niebezpiecznych wskazanych przez mieszkańców.

Logo kategorii
20
Bezpieczny Chodnik

Remont chodnika na ul. Grenadierów, na wysokości bud nr 1

Logo kategorii
6
Roztańczona Zerówka

Projekt skierowany jest do najmłodszych mieszkańców Dzielnicy VI. "Roztańczona Zerówka" to zajęcia taneczne dla dzieci, które wkraczają w mury szkolne po raz pierwszy. Służyć ma szybszej integracji przy muzyce, tańcu i zabawie.

Logo kategorii
19
Tradycja i nowocześność- stroje Bronowickie dla SP 50.

Niniejsza propozycja zadania "Tradycja i nowoczesność- stroje Bronowickie dla SP 50" to inicjatywa związana z kultywowaniem tradycji dzielnicy Bronowice, wspieranie regionalizmu, krzewienie historii dzielnicy 6 wśród najmłodszych mieszkańców.

Logo kategorii
8
Bronowice na "6"

Organizacja zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu Dzielnicy VI Bronowice z Lekkiej Atletyki wraz z rywalizacją sportową.

Logo kategorii
14
Sportowe soboty edukacja sportowa dzieci i młodzieży 2edycja

Sportowe soboty- edukacja sportowa dzieci i młodzieży 2 edycja to zajęcia sportowe ogólnorozwojowe. Projekt w swojej genezie zakłada organizację zajęć sportowych ogólnorozwojowych dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 6-18 lat z dzielnicy 6

Logo kategorii
10
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
9
W WAKACYJNYM RYTMIE

Celem projektu jest zaktywizowanie dzieci i młodzieży w okresie kończących się wakacji. Ponowne oswojenie się z zajęciami w szkole i płynne przejście z rytmu wakacyjnego poprzez warsztaty taneczno-ruchowe..

Logo kategorii
3
Bronowice w oczach dziecka

Cykl imprez o charakterze edukacyjnym, promujących elementy historii, kultury i przyrody Bronowic. W ramach projektu dzieci z bronowickich przedszkoli i szkół opracowywać i publikować będą audiowizualne materiały edukacyjne i promocyjne.

Logo kategorii
7
Zielona klasa pod wierzbą

Projekt obejmuje utworzenie zielonej klasy (outdoor classroom) wraz z wyposażeniem - ogólnodostępnego, unikalnego miejsca do prowadzenia w plenerze wszelkich aktywności twórczych i edukacyjnych.

Logo kategorii
2
NOWE KSIĄŻKI W NASZEJ BIBLIOTECE

Dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych dla dwóch filii Biblioteki Kraków zlokalizowanych w dzielnicy VI Bronowice: filii nr 23 przy ul. Balickiej 297 oraz filii nr 24 przy ul. Na Błonie 13d.

Logo kategorii
12
Wspaniały ogród, zielona trawa - świetna zabawa!

Zadanie obejmuje rewitalizację zieleni i wymianę urządzeń na placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym nr 82.

Logo kategorii
15
Więcej dla psiaków

Kilkuletnie użytkowanie wybiegu pokazało jakie usprawnienia przydałyby się najbardziej. Upiększenie i urozmaicenie naszego psiego parku sprawi frajdę zarówno właścicielom, jak i pupilom.

×