Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
3
Bronowice w oczach dziecka

Cykl imprez o charakterze edukacyjnym, promujących elementy historii, kultury i przyrody Bronowic. W ramach projektu dzieci z bronowickich przedszkoli i szkół opracowywać i publikować będą audiowizualne materiały edukacyjne i promocyjne.

Logo kategorii
14
Sportowe soboty edukacja sportowa dzieci i młodzieży 2edycja

Sportowe soboty- edukacja sportowa dzieci i młodzieży 2 edycja to zajęcia sportowe ogólnorozwojowe. Projekt w swojej genezie zakłada organizację zajęć sportowych ogólnorozwojowych dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 6-18 lat z dzielnicy 6

Logo kategorii
16
„Z przyrodą za pan brat” - edukacja przyrodnicza w działaniu

Organizacja wydarzeń edukacyjnych, integrujących społeczność lokalną na łonie przyrody w celu popularyzacji wiedzy przyrodniczej i ekologicznej oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Logo kategorii
13
Bronowianka dla mieszkańców dzielnicy VI- zawsze w niedzielę

Organizacja zajęć ogólnodostępnych sportowo –rekreacyjnych na dużej hali sportowej lub na boisku typu Orlik oraz na basenie z sauną i siłownią dla mieszkańców Dzielnicy VI Miasta Krakowa.

Logo kategorii
10
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
12
Wspaniały ogród, zielona trawa - świetna zabawa!

Zadanie obejmuje rewitalizację zieleni i wymianę urządzeń na placu zabaw przy Przedszkolu Samorządowym nr 82.

Logo kategorii
7
Zielona klasa pod wierzbą

Projekt obejmuje utworzenie zielonej klasy (outdoor classroom) wraz z wyposażeniem - ogólnodostępnego, unikalnego miejsca do prowadzenia w plenerze wszelkich aktywności twórczych i edukacyjnych.

Logo kategorii
15
Więcej dla psiaków

Kilkuletnie użytkowanie wybiegu pokazało jakie usprawnienia przydałyby się najbardziej. Upiększenie i urozmaicenie naszego psiego parku sprawi frajdę zarówno właścicielom, jak i pupilom.

Logo kategorii
20
Bezpieczny Chodnik

Remont chodnika na ul. Grenadierów, na wysokości bud nr 1

Logo kategorii
17
Skwer im. Juliusza Lea

Zagospodarowanie terenu pod nazwą "Skwer im. Juliusza Lea", położonego pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Juliusza Lea, naprzeciwko Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej przy ul. J. Lea 235.

Logo kategorii
9
W WAKACYJNYM RYTMIE

Celem projektu jest zaktywizowanie dzieci i młodzieży w okresie kończących się wakacji. Ponowne oswojenie się z zajęciami w szkole i płynne przejście z rytmu wakacyjnego poprzez warsztaty taneczno-ruchowe..

Logo kategorii
11
Lekki tornister = zdrowe dziecko

Bezpłatna edukacja, diagnostyka oraz leczenia wad postawy u dzieci. Projekt obejmuje: • warsztaty na temat przyczyn przeciążeń kręgosłupa • profesjonalne badania wad postawy • zajęcia terapeutyczne dla uczniów zakwalifikowanych do leczenia

Logo kategorii
5
Film, spektakl, muzyka - bilety dla Seniorów

Oferta kulturalna Krakowa jest bardzo bogata. Czasem tylko się nie chce, nie ma z kim, albo za drogo. Myślimy o naszych Seniorach. Darmowe bilety dla osób 60+.

Logo kategorii
19
Tradycja i nowocześność- stroje Bronowickie dla SP 50.

Niniejsza propozycja zadania "Tradycja i nowoczesność- stroje Bronowickie dla SP 50" to inicjatywa związana z kultywowaniem tradycji dzielnicy Bronowice, wspieranie regionalizmu, krzewienie historii dzielnicy 6 wśród najmłodszych mieszkańców.

Logo kategorii
18
WEEKENDY NA SPORTOWO

Weekendowe zajęcia sportowo-rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych w nowoczesnej i przestronnej sali gimnastycznej prowadzone przez profesjonalnych trenerów.

Logo kategorii
4
Trasa Kulturowa Bronowice Małe - Mydlniki

Głównym założeniem projektu jest wytyczenie trasy kulturowej na terenie dzielnicy VI , która prowadziłaby z Bronowic Małych do Mydlnik, uwzględniającej wszystkie ważne obiekty historyczne występujące na terenie Dzielnicy VI Bronowice.

Logo kategorii
8
Bronowice na "6"

Organizacja zajęć dla dzieci i młodzieży z terenu Dzielnicy VI Bronowice z Lekkiej Atletyki wraz z rywalizacją sportową.

Logo kategorii
6
Roztańczona Zerówka

Projekt skierowany jest do najmłodszych mieszkańców Dzielnicy VI. "Roztańczona Zerówka" to zajęcia taneczne dla dzieci, które wkraczają w mury szkolne po raz pierwszy. Służyć ma szybszej integracji przy muzyce, tańcu i zabawie.

Logo kategorii
2
NOWE KSIĄŻKI W NASZEJ BIBLIOTECE

Dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych dla dwóch filii Biblioteki Kraków zlokalizowanych w dzielnicy VI Bronowice: filii nr 23 przy ul. Balickiej 297 oraz filii nr 24 przy ul. Na Błonie 13d.

Logo kategorii
1
Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice

Płatne patrole policji w miejscach szczególnie niebezpiecznych wskazanych przez mieszkańców.

×