Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
4
Kwietniki antysmogowe dla Dzielnicy XI.

Ustawienie 25 donic z antysmogową roślinnością na terenie każdego z pięciu osiedli Dzielnicy XI: Kurdwanów, Piaski Nowe, Piaski Wielkie, Wola Duchacka -Wschód, Wola Duchacka - Zachód.

Logo kategorii
6
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
2
Bezpieczne Podgórze Duchackie.

Patrole policji w piątki i soboty w godz. od 18:00 do 02:00 na terenie całej Dzielnicy XI. Projekt zakłada dwuosobowe piesze patrole policji na każdym z pięciu osiedli Dzielnicy XI.

Logo kategorii
7
Lekki tornister = zdrowe dziecko

Bezpłatna edukacja, diagnostyka oraz leczenie wad postawy u dzieci. Projekt obejmuje: • warsztaty na temat przyczyn przeciążeń kręgosłupa • profesjonalne badania wad postawy • zajęcia terapeutyczne dla uczniów zakwalifikowanych do leczenia

Logo kategorii
12
Krakowski Klub Rodzinny - bądźmy razem!

Projekt polega na organizacji: 1) warszatów ogrodniczych dla dzieci i dorosłych 2) warsztatów "złotej rączki" - stolarskie, malarskie, szycie, małe remonty i naprawy, wstęp do elektroniki 3) Balkoniada - święto zieleni na balkonach - konkurs

Logo kategorii
3
Zakup strojów dla dzieci z Zespołu "Krakowiak"

W MLZPiT Krakowiak tańczy i śpiewa 438 dzieci. Niezbędny jest zakup elementów strojów ludowych dla najmłodszych tancerzy. Dzięki tym zakupom większa liczba dzieci będzie mogła jednocześnie występować na scenie.

Logo kategorii
10
Zielone Podgórze Duchackie

Zazieleńmy naszą Dzielnicę. Projekt zakłada przeprowadzenie nowych nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów według wskazań mieszkańców Dzielnicy.

Logo kategorii
9
Budowa Street Workout Parku

Budowa infrastruktury sportowej dla mieszkańców dzielnicy XI-Podgórze Duchackie oraz dzielnic sąsiadujących X,IX,XIII,XII gdzie zamieszkuje około 190 000 osób.

Logo kategorii
11
Krakowskie rolkowisko - szkolenie, doskonalenie, zawody

Projekt polega na zorganizowaniu: 1) Nauki jazdy na rolkach na początkujących 2) Szkoleń doskonalących dla umiejących jeździć 3) Zawodów zamykających sezon rolkowy 4) Działania propagujących jazdę na rolkach i informujących o projekcie.

Logo kategorii
5
Piknik rodzinny na Piaskach Nowych

Piknik rodzinny integrujący społeczność nowopowstałych budynków ul. Bochenka i starszych bloków Piasków Nowych. Gry i zabawy rodzinne. Występy artystów na scenie, loteria fantowa, konkursy dla dzieci i dorosłych, koncert gwiazd za zakończenie.

Logo kategorii
8
Zielona przygoda z Drwinką

Celem projektu jest przybliżenie Mieszkańcom różnych grup wiekowych walorów przyrody w Gminie Kraków poprzez zajęcia w naturze, wyjazdy o charakterze edukacyjnym, lekcje w naturze oraz pogłębienie świadomości potrzeby ochrony środowiska.

Logo kategorii
1
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie Osiedli Dzielnic Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski Nowe.

×