Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
5
Piknik rodzinny na Piaskach Nowych

Piknik rodzinny integrujący społeczność nowopowstałych budynków ul. Bochenka i starszych bloków Piasków Nowych. Gry i zabawy rodzinne. Występy artystów na scenie, loteria fantowa, konkursy dla dzieci i dorosłych, koncert gwiazd za zakończenie.

Logo kategorii
11
Krakowskie rolkowisko - szkolenie, doskonalenie, zawody

Projekt polega na zorganizowaniu: 1) Nauki jazdy na rolkach na początkujących 2) Szkoleń doskonalących dla umiejących jeździć 3) Zawodów zamykających sezon rolkowy 4) Działania propagujących jazdę na rolkach i informujących o projekcie.

Logo kategorii
4
Kwietniki antysmogowe dla Dzielnicy XI.

Ustawienie 25 donic z antysmogową roślinnością na terenie każdego z pięciu osiedli Dzielnicy XI: Kurdwanów, Piaski Nowe, Piaski Wielkie, Wola Duchacka -Wschód, Wola Duchacka - Zachód.

Logo kategorii
10
Zielone Podgórze Duchackie

Zazieleńmy naszą Dzielnicę. Projekt zakłada przeprowadzenie nowych nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów według wskazań mieszkańców Dzielnicy.

Logo kategorii
7
Lekki tornister = zdrowe dziecko

Bezpłatna edukacja, diagnostyka oraz leczenie wad postawy u dzieci. Projekt obejmuje: • warsztaty na temat przyczyn przeciążeń kręgosłupa • profesjonalne badania wad postawy • zajęcia terapeutyczne dla uczniów zakwalifikowanych do leczenia

Logo kategorii
8
Zielona przygoda z Drwinką

Celem projektu jest przybliżenie Mieszkańcom różnych grup wiekowych walorów przyrody w Gminie Kraków poprzez zajęcia w naturze, wyjazdy o charakterze edukacyjnym, lekcje w naturze oraz pogłębienie świadomości potrzeby ochrony środowiska.

Logo kategorii
12
Krakowski Klub Rodzinny - bądźmy razem!

Projekt polega na organizacji: 1) warszatów ogrodniczych dla dzieci i dorosłych 2) warsztatów "złotej rączki" - stolarskie, malarskie, szycie, małe remonty i naprawy, wstęp do elektroniki 3) Balkoniada - święto zieleni na balkonach - konkurs

Logo kategorii
3
Zakup strojów dla dzieci z Zespołu "Krakowiak"

W MLZPiT Krakowiak tańczy i śpiewa 438 dzieci. Niezbędny jest zakup elementów strojów ludowych dla najmłodszych tancerzy. Dzięki tym zakupom większa liczba dzieci będzie mogła jednocześnie występować na scenie.

Logo kategorii
1
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie Osiedli Dzielnic Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski Nowe.

Logo kategorii
6
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
9
Budowa Street Workout Parku

Budowa infrastruktury sportowej dla mieszkańców dzielnicy XI-Podgórze Duchackie oraz dzielnic sąsiadujących X,IX,XIII,XII gdzie zamieszkuje około 190 000 osób.

Logo kategorii
2
Bezpieczne Podgórze Duchackie.

Patrole policji w piątki i soboty w godz. od 18:00 do 02:00 na terenie całej Dzielnicy XI. Projekt zakłada dwuosobowe piesze patrole policji na każdym z pięciu osiedli Dzielnicy XI.

×