Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
15
Postaw na zdrowie! Podwórkowa siłownia przy szkole

Siłownia plenerowa zlokalizowana na terenie Szkoły Podstawowej nr 41. Wyposażona w następujące urządzenia typu: rower stacjonarny, orbitrek, wyciskanie-wyciąg, "twister/stepper", wioślarz, stół do szachów/ chińczyka/kółko i krzyżyk, stół do tenisa.

Logo kategorii
5
"Z ziemi na deski"- Scena przy przedszkolu nr 176

Ogólnodostępna dla mieszkańców dzielnicy XII scena przy przedszkolu nr 176.

Logo kategorii
8
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie Osiedli Dzielnicy XII Bieżanów-Prokocim.

Logo kategorii
7
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
6
Ogród "EKO-SŁOŃCE", edukacja i rekreacja z ogrodoterapią

Wykorzystanie słońca do produkcji „zielonej” energii w postaci otwartego zadaszenia w celach edukacji, terapii, rewalidacji, oraz miejsca spotkań dla dzieci z przedszkola integracyjnego, ich rodzin, a także społeczności lokalnej.

Logo kategorii
10
Dzielnicowe kino letnie

W miesiącach letnich do parku Aleksandry przyjeżdżać będzie specjalnie przygotowany samochód, z rozwijanym ekranem, na którym wyświetlane będą filmy.

Logo kategorii
9
Festyn integracyjny „My, Złocień” pn. „Tu będzie Szkoła”

Festyn integracyjny "My, Złocień" pn. Tu będzie szkoła.

Logo kategorii
3
Bezpieczne przejście dla pieszych na ul. Sucharskiego

Poprawa bezpieczeństwa pieszych na przejściu przez ul. Sucharskiego pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Potrzask i Jędrzejczyka. Jest to trasa dojścia z os. Złocień (i nie tylko) do przedszkola nr 135 i do szkoły podstawowej nr 124.

Logo kategorii
12
Leżaki w parku Aleksandry

Przyjemny sposób zagospodarowania terenu zielonego w parku Aleksandry. Leżaki mogłyby zostać wykorzystane podczas innych projektów (np. Kino letnie)

Logo kategorii
4
Trening samoobrony i asertywności dla dziewcząt

Dziewczęta są coraz częściej narażone na przemoc i napaści, także w szkole i internecie . Chcemy by kilkadziesiąt dziewcząt w od 7 do 15 lat nauczyło się bronić, odmawiać (np. używek) dzięki treningom samoobrony i asertywności na Dzień Dziecka.

Logo kategorii
13
Siłownia na świeżym powietrzu - Zestaw urządzeń Outdoor

Siłownia na świeżym powietrzu z urządzeniami do treningów Outdoor Fitness : Urządzenia: Orbitrek, Wioślarz, Koła Tai Chi, Jeździec, Rower, Wyciąg górny, Wyciąg dolny-wyciskanie siedząc, usytuowana obok Placu zabaw dla dzieci i połączona ogrodzeniem

Logo kategorii
11
Remont chodników i rewitalizacja zieleni w Parku Aleksandry

Remont chodników w miejscu, gdzie już wykonano oświetlenie oraz uporządkowanie i oczyszczenie istniejącego zadrzewienia. Dotyczy obszaru pomiędzy ul.Jerzmanowskiego a ul.Aleksandry, przynajmniej w etapie przyznanych srodków.

Logo kategorii
1
Budowa placu zabaw wraz z bezpieczną nawierzchnią

Zagospodarowanie terenu pod plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr124 budynek przy ul.Sucharskiego.Na palcu konieczne jest postawienie zestawów zabawowych, wybudowanie piaskownic z zadaszeniem oraz zaopatrzenie placu w ławki i kosze na śmieci.

Logo kategorii
2
AED - Szansą na przeżycie

Zakup 6-8 urządzeń AED wraz z apteczkami, oraz przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy ok.160 mieszkańców dzielnicy XII w celu zwiększenia ich bezpieczeństwa w miejscach dużych skupisk ludzi.

Logo kategorii
14
Boisko Wielofunkcyjne - Bieżanowianka

Budowa profesjonalnego boiska wielofunkcyjnego (siatkówka, beach soccer, zapasy) o nawierzchni z piasku.

×