Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów zgłoszonych w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2021 2020 2019 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
6
Darmowe kino plenerowe dla mieszkańców!

Projekt zakłada organizację w lecie 4 pokazów kina plenerowego w muszli koncertowej w parku Zielony Jar na Wzgórzach Krzesławickich. Mieszkańcy będą mogli za darmo spędzić miły wieczór w towarzystwie znajomych i sąsiadów oglądając ciekawe filmy.

3
Zróbmy scenę w Kantorowicach

Celem projektu jest postawienie drewnianej , zadaszonej sceny o powierzchni do 35m2, na działacie nr 140 obręb 4 Nowa Huta przy ul. Zakole.

1
"Trejaż w Kantorowicach"

Budowa 25mb ogrodzenia oddzielającego posesje przy ul. Kantorowickiej 185 (działka NR 17/5; obręb 4 - Nowa Huta) od drogi ze strony działek nr 305/2 i 305/3 na wysokości usytuowanych pojemników do segregacji śmieci.

2
Grębałów Klub Dukat montaż urządzenia zabawowego na placu z

Na placu zabaw przy Domie Kultury Dukat w Grębałowie montaż urządzenia zabawowego wielofunkcyjnego dla dzieci. Które będzie służyło dzieciom do wspinania się, przechodzenia, zjeżdżania oraz skakania. W celu rozwoju ich koordynacji ruchowej.

4
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

7
Familiada jak za dawnych lat - piknik rodzinny na Wzgórzach

Projekt ma na celu promocję naszej dzielnicy Wzgórza Krzesławickie (XVII) poprzez wspólne i aktywne świętowanie obchodów dni Wzgórz Krzesławickich w zupełnie nowej formie, nastawionej na integrację rodzinną.

5
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie Osiedli Dzielnicy Wzgorza Krzesławickie

8
"Piękni wytrenowani"

Organizacja warsztatów : warsztaty WENDO, warsztaty wizażu i warsztaty treningu kompetencji rodzicielskich dla mieszkańców Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.