Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów na które można było głosować w budżecie obywatelskim 2018
Zobacz projekty z: 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
  • Zdrowie
  • Infrastruktura
  • Edukacja
  • Kultura
  • Bezpieczeństwo
  • Zieleń i ochrona środowiska
  • Sport i Infrastruktura sportowa
  • Infrastruktura rowerowa
  • Społeczeństwo
  • Wszystkie
Logo kategorii
8
Godła eskadr na estakadzie na 100-lecie polskiego lotnictwa

Zawieszenie godeł polskich eskadr na estakadzie im. gen. pil. Mateusza Iżyckiego jako wyraz uczczenia 100-lecia polskiego lotnictwa przypadającego w 2018 r. Sama estakada jak i cała dzielnica 3 mają silne tradycje lotnicze.

Logo kategorii
6
Profesjonalne zajęcia biegowo-ruchowe dla mieszkańców

Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców naszej dzielnicy, a w szczególności dzieci i młodzieży, poprzez organizację, profesjonalnych, bezpłatnych zajęć biegowo-ruchowych na terenie dzielnicy Prądnik Czerwony, Wieczysta, Ugorek

Logo kategorii
2
Dzielnicowe Centrum Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Starszym

Projekt ma na celu pomoc osobom niepełnosprawnym i starszym w pokonywaniu barier architektonicznych i przeciwdziałaniu izolacji od społeczeństwa.

Logo kategorii
12
Mali Ratownicy

Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej wraz z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla dzieci z przedszkoli i szkół z terenu Dzielnicy. Zakup materiałów profilaktyczno-edukacyjnych.

Logo kategorii
17
Skwer "Czerwonego Prądnika" - Integracja mieszkańców

Wykonaniu alejek z kostki, instalacji stołów do szachów i pingponga, oraz ławek. Skwer ten umożliwiłby spotykanie się mieszkańcom uliczek, spędzenie czasu na rozmowach, sporcie.

Logo kategorii
4
Na rolkach do pracy w dzielnicy III

Projekt zakłada wyasfaltowanie chodnika wzdłuż ulicy Pilotów od Ronda Młyńskiego do ulicy Bajana  i ustawienie tablicy popularyzującej jazdę na rolkach, deskorolkach lub hulajnogach.

Logo kategorii
5
Częściowy remont chodnika na ul. Wielniawskiego

Projekt zakłada remont chodnika na ul. Wieniawskiego po stronie numerów parzystych od nr 2 do wyczerpania środków.

Logo kategorii
13
Rabaty kwiatowe odstraszające kleszcze i komary

Celem projektu jest stworzenie rabat kwiatowych skutecznie odstraszających kleszcze i komary. Rabaty będą zlokalizowane w pobliżu miejsc zabaw dzieci oraz wypoczynku dorosłych. Oprócz ochrony przed insektami rabaty kwiatowe upiększą naszą dzielnicę.

Logo kategorii
7
Chodnik zamiast błota. Trakt pieszy Śliczna-Kantora-Ostatnia

Około 100-m chodnik Śliczna - Kantora - Ostatnia byłby logicznym uzupełnieniem trasy pieszej łączącej osiedla mieszkaniowe przy Ślicznej i Kantora innymi chodnikami biegnącymi do ul. Mogilskiej. Obecnie ta trasa to wydeptana ścieżka ziemna.

Logo kategorii
3
Lekki tornister = zdrowe dziecko

Bezpłatna edukacja, diagnostyka oraz leczenie wad postawy u dzieci. Projekt obejmuje: • warsztaty na temat przyczyn przeciążeń kręgosłupa • profesjonalne badania wad postawy • zajęcia terapeutyczne dla uczniów zakwalifikowanych do leczenia

Logo kategorii
18
Zielona Olsza II

Celem projektu jest zagospodarowanie i uporządkowanie terenu zielonego pomiędzy blokami na terenie osiedla Olsza II (m.in nasadzenia drzew, krzewów, roślinności pyłochwytnej oraz remonty alejek) .

Logo kategorii
10
Bez psich kupek!

Zalegające na trawnikach odchody są nieestetyczne i zagrażają zdrowiu dzieci. Celem projektu jest montaż na terenie Dzielnicy III 65 koszy na psie kupy, które ułatwią właścicielom sprzątanie po swoich pupilach.

Logo kategorii
11
Zaczytaj się w Krakowie

Zaczytaj się w Krakowie, to projekt przeznaczony dla tych, którzy lubią czytać. Zasada jest prosta. Idziesz do najbliżej biblioteki w Swojej dzielnicy, pobierasz kod, dzięki któremu przenosisz się do Świata wybranej książki.

Logo kategorii
1
Zewnętrzna siłownia w Parku Zaczarowanej Dorożki

Siłownie plenerowe zyskują na popularności bowiem aktywność fizyczna jest jedną z podstaw zdrowego trybu życia. Urządzenia siłowni zewnętrznej są zwykle tak dobrane, aby mogły ćwiczyć osoby w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Logo kategorii
15
Amfiteatr w ogrodzie Samorządowego Przedszkola nr 123

Proponujemy organizowanie Tęczowego Festiwalu Talentów, na którym swoje umiejętności zaprezentują dzieci i młodzież z naszej Dzielnicy. Festiwal mógłby na stałe wpisać się w kalendarz uroczystości promujących naszą Dzielnicę w Krakowie.

Logo kategorii
9
Pogromcy nudy II

Doposażenie Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 10 w ciekawe sprzęty animacyjne, które będą wykorzystywane w czasie zajęć w okresie ferii zimowych, wakacji, imprez rodzinnych oraz zajęć dla uczniów pobliskich placówek edukacyjnych.

Logo kategorii
14
75 cali interaktywnej nauki i zabawy – super-monitor dla MDK

Zakup 75-calowego interaktywnego monitora wraz z oprzyrządowaniem - kartą sieciową, komputerem OPS, minikomputerem i mobilnym statywem. Pozwalający na prowadzenie nauki i zabawy z czynnym udziałem dzieci.

Logo kategorii
16
Remont chodnika do szkoły podstawowej nr 128

Remont chodnika do szkoły podstawowej nr 128 od ul. Ułanów do bramki wejściowej na teren szkoły.

×