Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna
Aktualna lista projektów budżetu obywatelskiego znajduje się na stronie:
Lista projektów zgłoszonych w budżecie obywatelskim 2021
Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2023 2022 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
3
Przyjęty do realizacji
Szpiedzy Wiedzy: Bronowice - odkryj je na nowo!

Cykl bezpłatnych warsztatów i spacerów tematycznych dla dzieci ze szkół podstawowych na terenie Dzielnicy VI Bronowice, dzięki którym uczestnicy lepiej poznają swoją najbliższą okolicę, fakty i ciekawostki, lokalne dziedzictwo i tradycje.

24
800 biletów dla Seniorów w Kinie Paradox!

Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców Dzielnicy, którzy ukończyli 60. rok życia, do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez przekazanie im 800 darmowych biletów do kina.

5
TAK! dka Parku przy Forcie w Bronowicach etap II

Kontynuacja zwycięskiego projektu ubiegłorocznej edycji BO. Czas na realizacje docelową czyli stworzenie Parku z Outdoor FIT boiskami placem zabaw, alejkami oświetleniem, licznymi ławkami-huśtawkami, drewnianymi leżakami, hamakami.

9
Łączymy pokolenia: Senior, Rodzic, Wnuczek(-a)

Dzięki współpracy z Centrum Młodzieży im. H. Jordana możliwe będzie zapewnienie nieodpłatnie: Wyjazdu do ośrodka Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych, wycieczek, seansów w kinie PARADOX oraz zajęć z instruktorami dla całych rodzin.

18
Przyjęty do realizacji
ŁĄCZYMY BRONOWICKIE PARKI

Celem projektu jest wykorzystanie potencjału zieleni miejskiej, a w szczególności Młynówki Królewskiej oraz Parków Tetmajera, Radzikowskiego i Bronowickiego.Ideą projektu jest stworzenie ogólnodostępnych, atrakcyjnych i bezpłatnych form rekreacji.

1
Przyjęty do realizacji
Dolina Rudawy dla pieszych i rowerzystów! Nowy etap

Dolina Rudawy - utworzenie największego w Krakowie obszaru sportowo-rekreacyjnego. Sieć ścieżek spacerowych i rowerowych, połączenie Młynówki Królewskiej i wałów Rudawy, strefy relaksu, bezpieczne przejście dla pieszych w Mydlnikach.

4
„RODZINNA STREFA PIKNIKOWA” Młynówka

Celem projektu jest stworzenie „Rodzinna Strefa Piknikowa” w parku przy szlaku Młynówki Królewskiej dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych do wspólnego spędzania czasu.

15
Bronowickie zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży

Celem projektu jest zachęcenie dzieci do aktywności sportowej i odciągnięcie ich od komputera, poprzez zaproponowanie im udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych realizowanych na terenie lub w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 138 w Krakowie.

11
Roztaczone Bronowice- 3 edycja

/Celem projektu jest aktywizacja mieszkańców poprzez krzewienie kultury tańca towarzyskiego i ludowego. po bardzo długiej przerwie spowodowanej przez kolejne fale COV19. Będzie to idealna forma ruchu połączona z nauką tańca.

27
OŚWIETLENIE NA UL. W. TETMAJERA

Budowa oświetlenia ulicznego na ul. W. Tetmajera na odcinku od ul. Ks. S. Truszkowskiego do ronda położonego w rejonie ul. T. Peipera

13
"Ogród kwietny w Parku Młynówka Królewska"

Budowa "Ogrodu Kwietnego" na podstawie opracowanego projektu budowlanego, który zakłada między innymi montażem ławek oraz nasadzeniem różnorodnej roślinności a w szczególności kwiatów i krzewów.

34
Przyjęty do realizacji
Pakiet KULTURY dla BRONOWIC i MYDLNIK

Wybierz się z nami na: KINO LETNIE W PLENERZE, WYCIECZKI AUTOKAROWE Z PRZEWODNIKIEM, KONKURSY Z NAGRODAMI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, WARSZTATY TEATR-TANIEC-ŚPIEW + skorzystaj z NOWYCH KSIĄŻEK, KOMIKSÓW I KODÓW E-BOOKOWYCH w Filiach Biblioteki Kraków

14
Przyjęty do realizacji
Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice

Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice mają na celu bezpieczeństwo mieszkańców na głównych ciągach spacerowych i komunikacyjnych, placach zabaw i rekreacji oraz na terenach placówek oświatowych.

21
Sortujmy na polu!

Zadziałajmy na rzecz środowiska i wizerunku miasta! W miejscach najbardziej uczęszczanych przez spacerujących mieszkańców postawmy 3 praktyczne a estetyczne kosze do segregacji odpadów.

28
Śladem Młynówki Królewskiej, metr po metrze, krok po kroku

Ścieżka pieszo-rowerowa Parku Młynówka Królewska łączy centrum Krakowa z naszą dzielnicą. Celem projektu jest kontynuacja tej podstawowej funkcji bez nadmiernej ingerencji w przyrodę przy zachowaniu walorów historycznych.

6
WIDOKowa aktywność

„WIDOKowa aktywność” to miejsce, w którym będzie mógł ćwiczyć każdy mieszkaniec Dzielnicy VI niezależnie od wieku. Mini park linowy, sprzęt do street workoutu, siłownia zewnętrzna i siłownia dla seniorów oraz gry podwórkowe, to niektóre propozycje.

30
Przyjęty do realizacji
Kino pod gwiazdami!

Projekt zakłada organizację kina letniego na terenie Dzielnicy VI Bronowice. Projekcje filmów odbywałyby się na wolnym powietrzu. Można je podzielić tematycznie - tak aby w każdy weekend był jeden temat przewodni wyświetlanych filmów.

7
Przyjęty do realizacji
Izba Tradycji Bronowic

Projekt zakłada reaktywowanie Izby Tradycji Bronowic, która służyłaby kultywowaniu tradycji regionu i dostępna byłaby dla społeczności Bronowic Małych, okolicznych szkół, przedszkoli i wszystkich zainteresowanych kulturą Młodej Polski.