Twoje BO rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Lista projektów zgłoszonych w budżecie obywatelskim 2021
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
14
Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice

Płatne patrole Policji na terenie Dzielnicy 6 Bronowice mają na celu bezpieczeństwo mieszkańców na głównych ciągach spacerowych i komunikacyjnych, placach zabaw i rekreacji oraz na terenach placówek oświatowych.

9
Łączymy pokolenia: Senior, Rodzic, Wnuczek(-a)

Dzięki współpracy z Centrum Młodzieży im. H. Jordana możliwe będzie zapewnienie nieodpłatnie: Wyjazdu do ośrodka Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych, wycieczek, seansów w kinie PARADOX oraz zajęć z instruktorami dla całych rodzin.

11
Roztaczone Bronowice- 3 edycja

/Celem projektu jest aktywizacja mieszkańców poprzez krzewienie kultury tańca towarzyskiego i ludowego. po bardzo długiej przerwie spowodowanej przez kolejne fale COV19. Będzie to idealna forma ruchu połączona z nauką tańca.

13
"Ogród kwietny w Parku Młynówka Królewska"

Budowa "Ogrodu Kwietnego" na podstawie opracowanego projektu budowlanego, który zakłada między innymi montażem ławek oraz nasadzeniem różnorodnej roślinności a w szczególności kwiatów i krzewów.

3
Szpiedzy Wiedzy: Bronowice - odkryj je na nowo!

Cykl bezpłatnych warsztatów i spacerów tematycznych dla dzieci ze szkół podstawowych na terenie Dzielnicy VI Bronowice, dzięki którym uczestnicy lepiej poznają swoją najbliższą okolicę, fakty i ciekawostki, lokalne dziedzictwo i tradycje.

6
WIDOKowa aktywność

„WIDOKowa aktywność” to miejsce, w którym będzie mógł ćwiczyć każdy mieszkaniec Dzielnicy VI niezależnie od wieku. Mini park linowy, sprzęt do street workoutu, siłownia zewnętrzna i siłownia dla seniorów oraz gry podwórkowe, to niektóre propozycje.

28
Śladem Młynówki Królewskiej, metr po metrze, krok po kroku

Ścieżka pieszo-rowerowa Parku Młynówka Królewska łączy centrum Krakowa z naszą dzielnicą. Celem projektu jest kontynuacja tej podstawowej funkcji bez nadmiernej ingerencji w przyrodę przy zachowaniu walorów historycznych.

1
Dolina Rudawy dla pieszych i rowerzystów! Nowy etap

Dolina Rudawy - utworzenie największego w Krakowie obszaru sportowo-rekreacyjnego. Sieć ścieżek spacerowych i rowerowych, połączenie Młynówki Królewskiej i wałów Rudawy, strefy relaksu, bezpieczne przejście dla pieszych w Mydlnikach.

24
800 biletów dla Seniorów w Kinie Paradox!

Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców Dzielnicy, którzy ukończyli 60. rok życia, do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta poprzez przekazanie im 800 darmowych biletów do kina.

7
Izba Tradycji Bronowic

Projekt zakłada reaktywowanie Izby Tradycji Bronowic, która służyłaby kultywowaniu tradycji regionu i dostępna byłaby dla społeczności Bronowic Małych, okolicznych szkół, przedszkoli i wszystkich zainteresowanych kulturą Młodej Polski.

4
„RODZINNA STREFA PIKNIKOWA” Młynówka

Celem projektu jest stworzenie „Rodzinna Strefa Piknikowa” w parku przy szlaku Młynówki Królewskiej dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych do wspólnego spędzania czasu.

27
OŚWIETLENIE NA UL. W. TETMAJERA

Budowa oświetlenia ulicznego na ul. W. Tetmajera na odcinku od ul. Ks. S. Truszkowskiego do ronda położonego w rejonie ul. T. Peipera

21
Sortujmy na polu!

Zadziałajmy na rzecz środowiska i wizerunku miasta! W miejscach najbardziej uczęszczanych przez spacerujących mieszkańców postawmy 3 praktyczne a estetyczne kosze do segregacji odpadów.

34
Pakiet KULTURY dla BRONOWIC i MYDLNIK

Wybierz się z nami na: KINO LETNIE W PLENERZE, WYCIECZKI AUTOKAROWE Z PRZEWODNIKIEM, KONKURSY Z NAGRODAMI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, WARSZTATY TEATR-TANIEC-ŚPIEW + skorzystaj z NOWYCH KSIĄŻEK, KOMIKSÓW I KODÓW E-BOOKOWYCH w Filiach Biblioteki Kraków

5
TAK! dka Parku przy Forcie w Bronowicach etap II

Kontynuacja zwycięskiego projektu ubiegłorocznej edycji BO. Czas na realizacje docelową czyli stworzenie Parku z Outdoor FIT boiskami placem zabaw, alejkami oświetleniem, licznymi ławkami-huśtawkami, drewnianymi leżakami, hamakami.

30
Kino pod gwiazdami!

Projekt zakłada organizację kina letniego na terenie Dzielnicy VI Bronowice. Projekcje filmów odbywałyby się na wolnym powietrzu. Można je podzielić tematycznie - tak aby w każdy weekend był jeden temat przewodni wyświetlanych filmów.

15
Bronowickie zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży

Celem projektu jest zachęcenie dzieci do aktywności sportowej i odciągnięcie ich od komputera, poprzez zaproponowanie im udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych realizowanych na terenie lub w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 138 w Krakowie.

18
ŁĄCZYMY BRONOWICKIE PARKI

Celem projektu jest wykorzystanie potencjału zieleni miejskiej, a w szczególności Młynówki Królewskiej oraz Parków Tetmajera, Radzikowskiego i Bronowickiego.Ideą projektu jest stworzenie ogólnodostępnych, atrakcyjnych i bezpłatnych form rekreacji.