Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna

Lista projektów zgłoszonych w budżecie obywatelskim 2023

Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
16
Zbiory, e-booki i audiobooki dla Biblioteki Klubu Kuźnia

Wsparcie finansowe na zakup książek, audiobooków i komiksów, a także kodów dostępu do e-booków i audiobooków dla Biblioteki Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie

24
Przyjęty do realizacji
Zielony Zakątek na os. Piastów

Projekt zakłada stworzenie parku kieszonkowego na osiedlu Piastów - teren pomiędzy żłobkiem, a przychodnią zdrowia. Zielony zakątek w tym miejscu będzie służył mieszkańcom jako miejsce odpoczynku i wyciszenia.

18
KTO rozdaje bezpłatne bilety? Teatr KTO.

Bezpłatny wstęp na spektakle dla dzieci i dla dorosłych oraz warsztaty w Teatrze KTO.

5
Aleja Róż w Mistrzejowicach

projekt zakłada nasadzenia krzewów różanych wzdłuż torowiska tramwajowego od przystanku złoty wiek do rada piastowskiego

6
ZIELONY PRZYSTANEK

Projekt ma na celu postawienie donic z roślinami przy przystankach na wzór tych istniejących

17
Przyjęty do realizacji
DKF Kino Kuźnia

Projekt polega na stworzeniu Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Kino Kuźnia". Planowane są projekcje wartościowych filmów dla mieszkańców oraz współpraca ze szkołami - seanse lektur szkolnych.

22
Przyjęty do realizacji
Piłkarskie marzenia w Mistrzejowicach

Celem projektu jest kompleksowe wsparcie szkolenia dzieci uprawiających piłkę nożną. Projekt zakłada zakup sprzętu, strojów sportowych, szkolenie z przepisów piłki nożnej oraz organizację wypoczynku letniego w formie półkolonii i turnieju.

3
Biblioteka dla młodych. Zakup literatury i gier do Filii 48

Zakup książek młodzieżowych i young adult, w tym nowości wydawniczych oraz gier planszowych i karcianych w Filii nr 48 Biblioteki Kraków. Zorganizowanie spotkania z booktuberem lub autorem i/lub turnieju gier planszowych skierowanego do młodzieży.

7
BEZPIECZNA ZEBRA - OŚWIETLENIE PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH

Projekt ma na celu zamontowanie dodatkowych lamp przy przejściu skierowanych w stronę chodnika w celu umożliwienia wcześniejszego zauważenia przechodnia

14
Zielone Mistrzejowice - letni program kulturalny

Zielone Mistrzejowice - letni program kulturalny będzie realizowany przez 3 tygodnie na terenach zielonych Mistrzejowic i w Klubie Kuźnia. Będzie to czas pikników, rekreacji na trawie, różnorodnych aktywności i warsztatów adresowanych do mieszkańców.

4
Nowe zbiory, e-booki oraz prasa w Filii 48 i Filii 49 BK

Zakup zbiorów bibliotecznych: książek, audiobooków, gier planszowych, komiksów, gamebooków, książek obrazkowych i powieści paragrafowych do dwóch filii Biblioteki Kraków: Filii nr 48 i Filii nr 49 w Dzielnicy XV oraz prenumerata prasy do Filii nr 48.

15
Kino pod chmurką

Kino pod chmurką to projekt, który zakłada realizację darmowych pokazów filmowych na zielonych terenach w Mistrzejowicach. Ma na celu integrację społeczności Dzielnicy XV oraz stanowi atrakcyjną propozycję spędzenia wolnego czasu.

19
800 darmowych biletów dla seniorów do Kina "Paradox"

Projekt zakłada zakup 800 darmowych biletów dla seniorów do jednego z krakowskich kin studyjnych, kina Paradox.

8
Komiksy i kody w Bibliotece

Zakup komiksów, kodów dostępu do platformy e-booków i audiobooków dla Filii 49 Biblioteki Kraków.

21
Przyjęty do realizacji
Sportowy kompleks na Złotym Wieku

Projekt zakłada zagospodarowanie przestrzeni znajdującej się przy Szkole Podstawowej nr 77 na os. Złotego Wieku na cele sportowe. Powstanie boisko ze sztuczną trawą.