Archiwum projektów rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Strona archiwalna

Lista projektów zgłoszonych w budżecie obywatelskim 2023

Zobacz ARCHIWUM projektów z poprzednich edycji budżetu obywatelskiego: 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
Na mapie zaprezentowane są projekty, którym można przypisać jeden adres. Wszystkie projekty przedstawione są poniżej mapy.
25
Przyjęty do realizacji
Lodowisko w Łagiewnikach

Projekt zakłada utworzenie lodowiska na okres 2 miesięcy na terenie Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki. Lodowisko byłoby dostępne dla wszystkich mieszkańców bez względu na wiek!

24
Przyjęty do realizacji
Do Wilgi - promenada spacerowa etap III

Projekt przewiduje wymianę nawierzchni ul. Do Wilgi.

14
DRZEWA, KRZEWY, ROŚLINY OZDOBNE w Parku Solvay.

Park Solvay powstał na terenie lasu w Borku Fałęckim sto lat temu. Dzisiaj trzeba tchnąć w tę wiekową zieleń nowe życie. Temu ma służyć, starannie przygotowany, projekt nasadzeń drzew i krzewów ozdobnych, wpisujących się w charakter parku leśnego.

7
Wielofunkcyjne stoły do gry w Teqball w Borku Fałęckim

Zadanie zakłada zakup i montaż dwóch stołów Teqball pozwalających na doskonalenie techniki piłkarskiej dla wszystkich pasjonatów sportu.

18
Edukacja w Parku w Łagiewnikach i Magnoliowym Zakątku

Poszerzenie oferty edukacyjnej w tabliczki informacyjne/ edukacyjne w Parku w Łagiewnikach i Magnoliowym Zakątku. Dosadzenie zieleni w zakresie funkcji edukacyjnej. Dosadzenie pasa zieleni o funkcji ochronnej przy Magnoliowym Zakątku od strony ul. Turowicza.

6
Przyjęty do realizacji
NASADZENIE TRZECH DRZEW-przed przedszkolem nr 95

NASADZENIE DRZEW-przed przedszkolem nr 95, w trzech miejscach pozostałych po uschniętych i już usuniętych drzewach.

26
Boisko do gry w bulle

Zadanie zakłada budowę boiska do gry w bule. Jest to tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi. Grać w nią może w zasadzie każdy. Rozgrywki odbywają się na pozbawionym trawie placu ( zwanym bulodromem ).

12
Każda książka ma swój świat

Zakup nowości wydawniczych (książek, audiobooków), puli kodów dostępu do książek elektronicznych do filii Biblioteki Kraków znajdujących się na terenie Dzielnicy IX.

9
Monitoring obiektów KS Borek Kraków

Zadanie ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenach KS Borek Kraków i w całej dzielnicy, w której - zwłaszcza w godzinach popołudniowych i wieczornych, występuje natężenie osób odwiedzających tereny Klubu

2
Przyjęty do realizacji
Park w Łagiewnikach - etap VI

Projekt przewiduje budowę północnej części Parku w Łagiewniki, pomiędzy ulicami G.Roi, Turowicza, Fredry oraz istniejącym ogródkiem jordanowskim i boiskami sportowymi.

5
Przyjęty do realizacji
STAW Z WODĄ - to biologiczna różnorodność Parku Solvay

Odtworzenie istniejące stawu, w chwili obecnej zamulonego w Parku Solvay zlokalizowanego obok ogrodzenia sklepu Biedronka/ul. Niemcewicza

16
Siłownia pod chmurką nad Wilgą

Zestaw urządzeń do ćwiczeń rekreacyjnych dla dorosłych zlokalizowanych na terenie zielonym pomiędzy rzeką Wilgą, a ulicą Do Wilgi.

13
Jasno. Energooszczędnie. Bezpiecznie.

Jasno-Energooszczędnie-Bezpiecznie . Wniosek dotyczy wymiany opraw lamp oraz dowieszki oświetlenia ulicznego na lampy ledowe w Borku Fałęckim.